• Dzień Babci i Dziadka - zerówka

• Nowa galeria Dzień Babci i Dziadka - zerówka została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 19 stycznia w Stołowce szkolenej odbyło się wspaniałe wydarzenie. Uczniowie klasy 0 a i b zaprosili swoje ukochane babcie i swoich cudownych dziadków na przedstawienie z okazji ich święta. Nie zabrakło wzruszeń, pięknych prezntów i słodkiego poczęstunku.

• KONKURS " NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

•  W grudniu Samorząd Uczniowski oraz świetlica szkolna zorganizowali konkurs plastyczny ,,NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia,rozwijanie kreatywności, wyobraźni oraz zdolności manualnych.Na konkurs dostarczono 42 kartki świateczne. Kartki były tak różnorodne, że jury postanowiło nagrodzić wszystkich autorów prac. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Wszystkie kartki wraz z życzeniami świąteczno- noworocznymi zostały dostarczone emerytowanym pracownikom szkoły.

• Wigilia Klasowa w "zerówkach"

• 22 grudnia odbyła się wigilia klasowa w zerówkach. Czas minął dzieciom na śpiewaniu kolęd, jedzeniu pyszności przygotowanych przez rodziców oraz konkurencjach o tematyce świątecznej.Odwiedził je niespodziewany gość - Gwiazdor, który przyniósł im drobne upominki.

• Jasełka 2023

• Dnia 22 grudnia odbyło się przedstawienie świąteczne w wykonaniu uczniów klasy 0a i 0b. Młodzi aktorzy poza przedstawieniem przygotowali także 3 układy taneczne oraz piosenkę w języku angielskim. Staneli na wysokości zadania i mimo młodego wieku wypadli profesionalnie. Nie zabrakło uśmiechu, a także wzruszeń.