• Bal Karnawałowy klasa 0 "A" i 0 "B"

• Nowa galeria Bal Karnawałowy klasa 0 "A" i 0 "B" została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 9 lutego w zerówkach odbył sie niezapomniany bal karnawałowy! Dzieci roztańczone, twarze uśmiechnięte i mnóstwo radości -  wszystko to dzięki świetnej muzyce, za którą serdecznie dziękujemy Panu Radkowi Radzio, cudownym animatorkom Animacje Rewelacje, a także rodzicom za przepiękne przebrania dzieci. Zwieńczeniem balu było zjedzenie przepysznej pizzy oraz rozbicie piniaty! Dzieci na pewno zapamiętają ten dzień na długo!

• Bal karnawałowy w klasach I-III

• Karnawał to niesamowity czas, pełen wrażeń, wesołej muzyki i zabaw. Tegoroczny bal karnawałowy odbył się w naszej szkole 26 stycznia. Hala sportowa została udekorowana, nie zabrakło również miejsca na kącik fotograficzny, gdzie wykonywano zdjęcia grupowe. Wyjątkowy wystrój, radosna muzyka oraz przekąski wprowadziły wszystkich w radosny nastrój i zachęciły do wspólnej zabawy. Dzieci przygotowały kolorowe i oryginalne kostiumy wcielając się przy tym w postacie z bajek oraz przedstawicieli różnych zawodów. Zabawę urozmaicały kreatywne konkurencje: krzesełka, taniec z balonem. Dzięki zaangażowaniu opiekunów wszyscy bawili się wyśmienicie w rytm muzyki. Tego dnia nie zabrakło wielu emocji, radości oraz dobrej zabawy.

Wyróżnienia za najciekawsze stroje otrzymali:

-Agata Guss – kl.I,

-Agata Nogal- kl.II,

-Milena Kucharska-IIIa,

-Lena Kunda- IIIb

• WOŚP Gmina Kęsowo

•  Również  tym roku nasza szkoła  brała udział w 32. Finale WIELKIEJ ORRKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY. Motto akcji "Tu wszystko gra OK!". Cel to: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Jak co roku zasililiśmy sztab w Tucholi w sumie uzbieraliśmy na terenie Gminy  Kęsowo kwotę 23.113,73. Dziesięciu wolontariuszy z naszej szkoły zebrało kwotę: 9.280,32

+puszka stacjonarna w WDK  13.833,41w sumie pieniądze pozyskano z :-kwesty wolontariuszy naszej szkoły- licytacji, które odbywały się w WDK- ze sprzedaży magnesów, ciast- z Turnieju Amatorskich Drużyn Siatkarskich w Żalnie - pieniądze zbierano podczas  przedstawienia ,, Calineczka", występów  zespołów tanecznych działających przy WDK, w trakcie trwania koncertu zespołu "Postulat" Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w WOŚP !!!!!