• Codey Rocky

• 29.05.2023 22:53
        • Niedawno w ramach Laboratoriów Przyszłości podjęliśmy współpracy z małymi stworkami, dzięki którym możemy ulepszyć nasze umiejętności programowania. Na razie zapoznaliśmy się z ich nastrojami, co one pokazują na swoich niewielkich wyświetlaczach. Zaproponowaliśmy im również wycieczkę po pracowni komputerowej, a niedługo pewnie wyjdziemy na korytarze szkolne. #Codey Rocky są bardzo przyjazne, często jednak nieposłuszne oraz niecierpliwe, więc musimy bacznie na nich uważać.
        • Kreatywna zabawa.

• 02.02.2023 13:01
        •                                                                             Zakupione pomoce w ramach programu „ Laboratoria przyszłości” pozwalają naszym uczniom odkrywać fantastyczny świat kształtów, barw i magnetyzm.

Magnetyczny Polydron, który jest wykorzystywany między innymi na zajęciach rewalidacyjnych rozwija wyobrażnię, koordynację wzokowo- ruchową, uczy postrzegać przestrzeń do budowania różnych konstrukcji. To doskonały materiał do wczesnego wprowadzenia do budowania i kreatywnej zabawy.

• Lekcje chemii i biologii z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu " Laboratoria przyszłości".

• 07.12.2022 14:41
        • Dnia 6 października 2022 r. odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości, na których uczniowie klasy szóstej prowadzili obserwacje tkanek zwierzęcych. Możliwość wykorzystania nowoczesnej technologii kamery połączonej z usb w mikroskopie umożliwiła uczniom ciekawszą naukę poprzez dokładną obserwację preparatów. Uczniowie mogli zaobserwować szczegółowe elementy tkanek podkreślać i zaznaczać najważniejsze z nich. Nauka przebiegła w bardzo ciekawy i rozwojowy sposób dla naszych dzieci.