• Kreatywna zabawa.

• 02.02.2023 13:01
      •                                                                             Zakupione pomoce w ramach programu „ Laboratoria przyszłości” pozwalają naszym uczniom odkrywać fantastyczny świat kształtów, barw i magnetyzm.

Magnetyczny Polydron, który jest wykorzystywany między innymi na zajęciach rewalidacyjnych rozwija wyobrażnię, koordynację wzokowo- ruchową, uczy postrzegać przestrzeń do budowania różnych konstrukcji. To doskonały materiał do wczesnego wprowadzenia do budowania i kreatywnej zabawy.

• Z klocków Polydron uczniowie klas I-III budują rozmaite figury płaskie i bryły geometryczne.
        #LaboratoriaPrzyszłości # Laboratoriaprzyszlosci Na konkretnych modelach nauczyciel może prezentować budowę figur i brył, omawiać ich własności, prezentować siatki brył. Uczniowie lubią takie lekcje geometrii, a możliwość konkretnego działania i eksperymentowania sprawia, że rozumieją pojęcia geometryczne i zapamiętują je na dłużej.

Pozostałe zdjęcia w galerii zdjęć " Laboratoria przyszłości".