• Konkurs z języka niemieckiego

•  Zakończył się konkurs językowo- plastyczny " Deutsche Erfindungen- Niemieckie wynalazki". Uczniowie klas 7 i 8 mieli do wykonania plakat w formacie A3, przedstawiający wynalazki niemieckie. Wynalazki miały być podpisane po niemiecku i zawierać krótki opis w języku polskim. Oto wyniki:

I miejsce- Paulina Woźniak

II miejsce- Wiktoria Zaremba

III miejsce - Julia Back

Wyróżnienia: Wiktor Frątczak, Kacper Góra, Pola Nowak, Kamila Pieczywek

Dziękuję za udział i gratuluję!

Aleksandra Romanowicz

• 2022/2023